Gelinlikkirala.com üzerinden Moda Evlerinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz

SIKÇA SORULAN SORULAR

Gelinlik, nişanlık, moda evi kategorilerinde arama yapmanızı sağlar. Ayrıca Nerede Arıyorsunuz butonunu da kullanarak istediğiniz kategoride istediğiniz şehirde arama yapabilirsiniz. Örneğin gelinlik kategorisinde İstanbul'daki tüm gelinlik modellerini görebilirsiniz. Burada listelenen modellerin üzerine tıkladığınızda modelin hangi firmaya ait olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca modelin sahibi firma ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. 

Gelinlik, nişanlık ve moda evi kategorilerinin illerle sınırlanmasını sağlar. Örneğin moda evi kategorisiyle ilgili araştırma yaptığınızda Nerede Arıyorsunuz butonundan il seçimi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ildeki moda evleri listelenecektir. listelenen moda evlerine tıklayıp modellerini inceleyebilirsiniz. Modellerin fiyatlarını görebilirsiniz. Beğendiğiniz bir model varsa Randevu ve Teklif al butonunu kullanarak firmalarla iletişime geçebilirsiniz.  

Kiralık ya da satılık gelinlik,nişanlık seçmenizi sağlar. Seçtiğiniz ildeki kiralık ya da satılık gelinlik ve nişanlık modellerini filtrelemiş olursunuz. 

İndirimli gelinlik ve nişanlık modellerinin gösterilmesini sağlar. Buradan siz değerli üyelerimize özel yüzlerce indirimi görebilirsiniz. Beğendiğiniz nişanlık ve gelinlik modelleri ile ilgili indirimleri takip edebilirsiniz. 

Güncel gelinlik ve nişanlık modellerinin tamamı burada bulunmaktadır. 

Düğün hazırlıkları aşamasında aklınıza gelen bütün soruların ve konuların cevabını burada bulabilirsiniz. Düğün hazırlıkları ile ilgili bütün konular burada yer almaktadır. 

Burada sizin için hazırlanmış özel yazıları bulabilirsiniz. Gelinlik seçimi ile ilgili ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz. 

Sitede beğendiğiniz modellerin depolanmasını sağlar. İstediğiniz zaman buradan beğendiğiniz modelleri görebilirsiniz. 

Butona tıkladığınızda üyelik için karşınıza ekran gelecek. Burada ziyaretçi üyeliği kısmını tıklayın. Gerekli bilgileri doldurun. Daha sonra adresinize gelen kodla üyeliğiniz aktif hale gelecektir. 

Kendinize ait beğendiklerim listesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca siteyi ziyaret eden kullanıcıların en çok beğendiği gelinlik modellerine hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz modellerle ilgili firmalardan randevi ve teklif alabilirsiniz. 

 

Özel tasarlanan gelinlikleri kısa etekli, sade ve şık, dantelli, kabarık, tesettür, balık şeklinde kategoriler halinde bulabilirsiniz. Bu kategorilerde yer alan modelleri inceleyebilirsiniz. Burada beğendiğiniz modellerle ilgili firmalardan teklif alabilirsiniz. Beğendiğiniz bir model ile ilgili  "randevu teklif al" butonuna tıklayarak firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Beğendiğiniz modelin fiyatını burada görebilirsiniz." Randevu ve teklif "al işlemini gerçekleştirebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Eğer üyeyseniz "randevu ve teklif al " butonunu tıkladığınızda şehir ve il seçimine ait butonlar karşınıza gelecektir. Buradan istediğiniz bir şehri seçebilirsiniz. şehir seçimi yaptıktan sonra ilçe seçimi de yapınız. Arama butonuna tıkladığınızda sağ tarafta moda evleri listelenecektir. Bu kısımdan istediğiniz moda evini işaretleyebilirsiniz. Daha sonra "Gönder ve teklif al " butonuna tıkladığınızda karşınıza doğrulama ekranı gelecektir. Buraya ilk olarak telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra doğrulama kodu gönder butonuna tıklayınız. Telefonunuzu doğrulama kodu gelecektir. Telefonunuza gelen doğrulama kodunu "doğrulama kodunuz" diye belirtilen kısma yazabilirsiniz. Onayla butonuna tıkladığınızda moda evlerine sizin iletişim bilgileriniz gidecektir. Bu şekilde moda evleriyle iletişime geçebilirsiniz. 

Gelinlik Mi Kiralıyoruz?

Gelinlikkirala.com herhangi bir şekilde gelinlik veya nişanlık kiralama, alım-satımı yapmamaktadır. Sitemizde gelin adaylarının işlerini kolaylaştırmak amacıyla bütün şehirlerdeki gelinlik ve nişanlık satan firmalar yer almaktadır. Beğendiğiniz modellerin ait olduğu firmaları takip edebilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. 

Sitede beğendiğiniz gelinlik ve nişanlık modelleri ile ilgili yorulmadan firmalarla iletişime geçebileceğinizi biliyor musunuz? Beğendiğiniz modelin üzerine tıkladığınızda karşınıza randevu ve teklif al butonu gelecektir. Bu buton sayesinde beğendiğiniz modelle ilgili firmalardan randevu ve teklif alabileceksiniz. Üye girişi yaptıktan sonra bu butona tıkladığınızda karşınıza doğrulama ekranı gelecektir. Buraya ilk olarak telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir. Daha sonra doğrulama kodu gönder butonuna tıklayınız. Telefonunuzu doğrulama kodu gelecektir. Telefonunuza gelen doğrulama kodunu "doğrulama kodunuz" diye belirtilen kısma yazabilirsiniz. Onayla butonuna tıkladığınızda moda evlerine sizin iletişim bilgileriniz gidecektir. Bu şekilde moda evleriyle iletişime geçebilirsiniz. Tek tek moda evi gezmenize gerek kalmadan istediğiniz gelinlikle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Youtube bağlantımızdan GelinlikKirala.com tanıtım ve kullanım videolarını izlemek için tıklayınız.

Arama Sonuçları


İlçe bazlı sonuçlarÜrün kodu bazlı sonuçlarModa evi sonuçlar