KALİTELİ SEÇİMLER

Tek bir gün giyeceğiniz gelinlik şu ana kadar aldığınız tüm elbiselerin en kalitelisi olmalı! Çünkü o gün giydiğiniz gelinlik, hayatınızın sonuna kadar bakacağınız tüm resimlerinize şahitlik edecek. Bu nedenle gelinliğinizi en iyi şekilde seçmeli ve kalitesinin iyi olmasına dikkat etmelisiniz. Uçarı Tasarım gelinlerin en kaliteli gelinliği giyebilmesi için baştan sona bütün ayrıntıları hesaplayarak tasarımlar yapıyor. Gelinliğin tasarım aşamasından, dikim aşamasına kadar bütün süreçler ince ince hesaplanıyor ve gelin adaylarına en çok yakışacak ayrıntılar seçiliyor. Gelinliğin güzel görünebilmesinin bazı kriterleri vardır.  Bunlardan birisi de kumaş seçimidir. Gelinlikte kullanılan malzemeler gelinliğin güzelliğini etkiler. Uçarı Tasarım gelinliklerde kullandığı kumaşlarla ilgi çekiyor. Kullandığı farklı ve kaliteli kumaşlar onları zirveye taşıyor. Birçok gelin adayı tarafından beğenilen kaliteli gelinlik modelleri ortaya çıkıyor. Gelinlikte kullanılan kumaşların dokumaları, kumaşın içeriği ve işlemelerine oldukça özen gösteriliyor. Böylelikle ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor. Uçarı Tasarımı tercih eden gelin adayları pişman olmuyor. En özel günlerinde mükemmel gelinlikler giyiyorlar.

http://www.gelinlikkirala.com/moda-evi/istanbul/bahcelievler/ucari-tasarim-2/ adresinden Uçarı Tasarım Moda Evinin görsellerini inceleyebilir ve bu mükemmel gelinliklerle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

EN YENİ TASARIMLAR

Uçarı Tasarım son sezonun bütün trendlerini gelinliklerine yansıtıyor. Gelinliklerde trend olan kalıplar, kumaşlar Uçarı Tasarım tarafından çok yakından takip ediliyor. Bunların gelinliklere yansıtılması sağlanıyor. 2015 sezonunun en trend gelinlikleri Uçarı Tasarım tarafından gelin adaylarıyla buluşturuluyor. Moda evlerinin sezonun trendlerini takip etmesi ve gelin adaylarına bu doğrultuda yol gösterici olması oldukça önemlidir. Uçarı Tasarım bunun bilincine vararak hareket ediyor. Gelin adaylarına sezonun en çok beğenilen ürünlerini sunuyor. Tasarımlar da bu yönde gerçekleştiriliyor. En güncel gelinlik modellerini Uçarı Tasarım moda evinde bulabilirsiniz. Kafanızda belirlediğiniz yeni moda bir gelinliği de Uçarı Tasarım moda evinde diktirebilirsiniz. En iyi sonuçların ortaya çıkması için Uçarı Tasarım çok iyi şekilde çalışacaktır. Ve ortaya istediğiniz gibi bir gelinlik modeli çıkacaktır.

MÜKEMMEL İŞÇİLİK

Gelinliğin kalitesini gösteren en önemli unsurlardan birisi de işçiliktir. Gelinliği neredeyse mükemmel yapan en önemli etkenlerdendir. Uçarı Tasarım bunun bilinçli bir şekilde yerine getiriyor. Gelinliklerde kullanılan yoğun işçilik ve kusursuz dikimler gelin adaylarının beğenisini topluyor. Gelinliklerin hem içinde hem de dışında kaliteli dikim yapılarak en özel ürünler gelin adaylarına sunuluyor. Son zamanlarda oldukça moda olan güpürlü gelinlikler kaliteli boncuk işlemelerle süsleniyor. Gelinliğin her ayrıntısında kalite önemseniyor.  

 

                                                                                             

 

           Uçarı Tasarım

Kuyumcukent Wedding World Avm No:289 
İstanbul / Bahçelievler