Yıllardır giymek için heyecanla beklediğiniz, düğün öncesi özenle seçtiğiniz gelinliğinizin aslında karakterinizi ele verdiğini biliyor muydunuz? A kesimden kısa eteklilere, kabarık eteklerden balık modele kadar pek çok gelinlik stili aslında sizi ve düğününüzün detaylarını yansıtıyor.

A Kesim gelinlik

Kişisel özellikleriniz: Gelenekselci bir yapınız var. Her zaman stil sahibi görünmeyi seviyorsunuz ama asla abartıya kaçmıyorsunuz.

Kabarık etekli gelinlik

Kişisel özellikleriniz: Romantik bir yapınız var. Damadın sizi gelinlikle göreceği ilk anı sabırsızlıkla bekliyorsunuz.

 

Belden oturan, hafif kabarık etekli gelinlikler

Kişisel özellikleriniz: Özgür ruhlu , eğlenceyi seven ve neşeli bir yapınız var.

Balık model gelinlikler

Kişisel özellikleriniz: Kendinize güveniyorsunuz ve ne istediğinizi her zaman çok net biliyorsunuz. Biraz ihtişamı da seviyorsunuz.

Dar ve düz model gelinlik

Kişisel özellikleriniz: Sakin, kendinden emin ve havalı bir duruşunuz var.

Bilekte biten, kabarık etekli gelinlik modeli

Kişisel özellikleriniz: Zarafetin temsilcisi Audrey Hepburn’ün stilinden ilham alıyorsunuz. Orijinal ve farklı gelinlikler size göre.

Kısa gelinlikler

Kişisel özellikleriniz: Tam bir şehir kadınısınız! Gelinliğe çok para verip düğün sonrası bir köşeye atmak yerine başka davetlerde de giyebileceğiniz bir elbise satın almak istiyorsunuz. Kısa etekli, beyaz bir elbise tercihi bu yüzden tam size göre.

 

Stil, kişiliğiniz ve bakış açınızı ifade etmenin en hızlı yollarından biridir ve hiçbir elbise bir gelinlik kadar bir kadın hakkında bilgi veremez, bu sevgi elbisesi bir bayanın sesinin, hayallerinin, tatlarının vb. her şeyinin tezahürüdür. Tercih ettiğiniz gelinlik sizin kişiliğinizi ortaya koyar. Gelinliğinizi seçerken hangi tür kumaşları tercih ettiniz? Saten şifon tül dantelli gelinlik hangisi?

Kadınlar gelinliğiniz sizi ele veriyor olabilir. Seçtiğiniz gelinliğin kumaşı sizin hakkınızda bir şeyler diyor.

Saten Gelinlik

Özel gününe hemen hemen her düğün geleneğinde boy gösteren saten gelinliği dahil edenlerdensiniz. Sizin klasik gelin duruşunuz, insanların düşüncelerinde teste girecek. Ama sonucunun güzel olacağını biliyoruz. Çünkü geleneksel düşünce yapınızla yanlış bir şey yaparım diye seçtiğiniz klasik görünümün size tebrikleri hediye ettirecek. Sade, zarif ve hoş bir gelinsiniz.

Şifon Gelinlik

Kadınsı, çekici, rahat: Siz havalı, esintiye kapılan sosyal bir kelebek gibisiniz. Özgürlüğünüze düşkün, dikkat çekici farklı olmayı seven bir kişiliğe sahipsiniz. Düğününüzde insanların göz bebeklerini büyütecek bir gelin olacağınızdan şüphemiz yok.

Tül Gelinlik

Göz alıcı, ihtişamlı, tatlı: Aileniz sizi prenses diye çağırıyor. İçinizdeki pamuk prenses size her zaman heyecan katıyor. Yerinde duramayan, kalbi temiz, güler yüzlü bir kişiliğiniz var. Beklenen büyük gün gelince kimse o tül topu gelinliği giymenizi durduramayacak. Sanki bir kralın kızı olarak prensle evleniyor haliniz var.

Dantelli Gelinlik

Siz bu özel gününüze romantik, nostaljik ve nadir bulunan bir gelinlikle çıkmak istiyorsunuz. Klasik olmayı sevmeyen ve ince detayları önemseyen kişiliğe sahipsiniz. Ancak sizi özel bir tasarım gelinlik memnun edebilir.