Evlenecek yaşa gelmiş kızların hayallerini süsleyen bembeyaz gelinlikler ve rüyalarınızı gerçekleştirmek için tasarlanmış yüzlerce gelinlik modelleri mevcut. Tesettürlü bayanlar için de hazırlanmış bol çeşitli ve çok güzel tesettürlü gelinlik modelleri de mevcut. Genç kızların hayallerinden biriside gelinlik giymektir. Yaşamı boyunca giyeceği bu kostüm şüphesiz ki onun için en değerlilerindendir.

2015 tesettür gelinlik modelleri genç kızların aklını alıp götürecek kadar güzel gelinlikler mevcut. Tesettür gelinlik tasarımlarında bu yıl oldukça farklı modeller bulunuyor. Gelinlik modasında dantel güpürler, taş ve inci detaylar öne çıkıyor. Ayrıca 2015 kapalı gelinlik modellerinde büyük kabarık eteklerde dikkat çeken detaylardan. İsteğe göre tek parça ya da iki parça olan pamuk prenses gelinlik eteklerindeki taşlı süslemeler göze çarpıyor. Kapalı kızlar için tesettür gelinlik modellerinde dikkat çeken diğer bir ayrıntı ise eşarplar ve süslemeleridir. 2015 kapalı gelinlik modelleri birbirinden şık ve güzel duvaklar bu yıl oldukça iddialı.

 Tesettürlü gelinliklerin çeşitli kumaş ve desenler ile tasarlanmış duvakları ise güpürlü tüller, taş işlemeli duvaklar ve dantel süslemeleri dikkat çekici süslemeleri ve inci detaylı tasarımlar 2015 tesettürlü gelinlik modellerinde bolca kullanılmış ve çok çeşitli gelinlik modelleri ile kapalı bayanların beğenisine sunuluyor.

Tesettürlü gelinliklerin dikimleri ve tasarımları çok zor olan gelinlik modelleridir. 2015 yılında etek ve duvak modelleri tasarımları ile genç kızların beklentilerini yüksek ölçüde karşılayan 2015 gelinlik modelleri oldukça bol ve çeşitli. Rüyalarınızı süsleyen gecede her şey sizler için tesettür gelinlik modellerinde düşünülmüş. Ayrıca kemerli, volan, altın, gümüş işlemeli gelinliklerde her zevke uygun şekilde tasarlanmıştır.

2015 kapalı gelinlik modellerinde saten kumaş kullanan moda duayenleri bu yılın favorileri olan apoletli, omuz işlemeleri, dantel gelinlikler ve balon kesim ve yumuşak saten tesettür gelinlik modelleri arasında istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Hayatta bir kere yaşanacak olan eşsiz ve özel geceyi tesettürlü gelinlik modellerinizi dikkatlice seçtiğinizde muhteşem kılacaksınız. Âşık olduğunuz erkeğin kollarında dans ederken ışıl ışıl parlayan şifon tüllere de göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. 2015 yılında çok revaçta olan şifon tüller ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Bu sezonda gelin olacak kapalı bayanlar çok şanslılar. Çünkü bu yılın tesettürlü gelinlik modelleri diğer yıllara nispeten daha fazla ve bol çeşitli. Yalnız renklerde alternatifler arasında kendi tarzınıza ve stilinize uygun gelinlik modelleri bulacaksınız. Kabarık eteklerden düz veya balık etek modellerine kadar düz yaka ve hâkim yaka gelinlikler güpürlü duvak ve tül duvaklara kadar her zevke ve tarza uygun modeller bulabilirsiniz. Bu modellerden birini seçerek en şık gelinlerden birisi olabilirsiniz.