2015 sezonu birbirinden güzel gelinlik modellerini gelin adaylarına sunuyor. Dantelin gelinlikler üzerindeki hâkimiyeti bu sezonda devam ediyor. Birbirinden şık dantelli gelinlik modelleri gelin adaylarının en güzel günlerini süslüyor. 2015 sezonunda gelinliklerde tek omuzlu askılar tercih edilmeye başlandı. Kalıplara getirilen yenilikler dantel ve tül kumaşlarla da birleşince ortaya çok güzel modeller çıktı. Farklılık yaratmayı seven bayanlardansanız siz de tek omuzlu gelinlikleri tercih edebilirsiniz.  

Tek omuz gelinlik modelleri, bu yıl oldukça revaçta olan gelinlik modelleri, arasında. Şıklığı ve rahatlığı ile öne çıkan tek omuzlu gelinlikler sizi o gecenin prensesi yapmaya aday. Gelinlik modelleri içerisinde en şık ve güzel modeller arasında olan tek omuz gelinlik modelleri, ünlü markaların koleksiyonlarını süslemeye başladı.

Tek omuzlu gelinlik modellerini, ünlü markaların 2015 gelinlik koleksiyonlarında görmemiz mümkün. Ünlü markaların gelinlik tasarımları tanıtımlarında podyumlarda çok sık gördüğümüz tek omuz detayları gözümüzden kaçmıyor. Gelin adayları tarafından tek omuzlu gelinlikler çok sevildi. Bugüne kadar birçok model ve tarz gelinlikler karşımıza çıktı. Tek omuzlu gelinlikler ise 2015 yaz düğün sezonunun en trend ve en moda gelinlikleri arasında ve oldukça popüler gelinlik modelleri arasında hakimiyetini sürdürüyor.

Genç kızların heyecanlanarak ve özenerek hazırlandıkları düğün gecesinde, rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşayacağı gelinlik modellerini tercih etmeleri oldukça önemli. Gelinliğin şıklığının yanında rahatlığı ve kullanışlılığına da dikkat edilmeli. Bu nedenle tek omuzlu gelinlik modellerine bir göz atmanız ve üzerinizde denemenizi tavsiye ediyoruz. Gelinliği rahat taşıyabilir, tüy ve taş detayları ile tek omuzlu gelinlik modeline hareket katabilirsiniz. Straplez gelinliklerden kullanımı daha rahattır. Tek omuzlu gelinlikle gelin adayları çok daha rahat hareket edebilirler.

Tek omuz gelinlik modelleri, seçmeden önce bilmeniz gereken bazı hususlar var. Tek omuz detayı bazı bayanların vücut tiplerine uygun olmayabilir. Minyon tipli, bir yapınız varsa büyük ve gösterişli detaylardan kaçınmalısınız. Örneğin büyük tarzda fiyonk detayları kullanmak gibi. Çünkü bu tarz büyük aksesuarlar ve detaylar sizi olduğunuzdan daha kısa boylu gösterebilir. Sade ve şık detaylı tek omuzlu gelinlik tercihlerinizin ilk sırasında olmalı.

Eğer geniş omuzlu iseniz tek omuzlu gelinlik modelleri sizin kurtarıcınız. Tek omuz detayında büyük aksesuar veya farklı detaylar kullanırsanız, omuzlarınızı daha dar ve güzel gösterecektir. Omzunuzdaki aksesuar detayları dikkat çekici olacağından dolayı gelinliğinizin geri kalan kısmını sade ve şık olmasına özen gösterin. Gelinlik modelinizde çok fazla detay olursa bu durum sizi ve karşınızdaki insanları yoracaktır. Her daim sade ve şık olmaya özen gösterin. Böylelikle bütün davetlilerin gözlerini kamaştıran bir gelin olursunuz.