Düğün salonu, fotoğrafçı, düğün konsepti hazırladıktan sonra artık sıra düğün pastasına geldi. Düğün pastası, düğün sırasında lezzeti bol ikramlardan biridir. Yıllardır da düğün konseptinin içinde yer alan düğün pastası geleneğimiz halen devam etmektedir. Tabi yıllar geçtikçe de artık düğün pastası modelleri de hem göze hem de damağa hitap etmektedir. Lezzetin yanında artık görsellikte fazlası ile ön plana çıkınca hayran kalmamak elde değil.

Düğün pastası hazırlatırken öncelikle bulunduğunuz ilde bulunan pastacıları araştırmak ile işe başlayabilirsiniz. Bu konuda tecrübeli pasta imalatçıları bulabileceğiniz gibi evde bu işi meslek haline getirmiş bayanlarımız da bulunmaktadır. Öncelikle bu işi iyi bilen ve referansları bol olan pastacıları seçmeniz demek, sürpriz yaşamayacağınız anlamına gelecektir. Düğün pastacınızı belirledikten sonra artık güzel bir pasta seçme zamanı geldi. Tabi bunun içinde çiftlerin beraber seçmeleri gerekir. Seçim yaparken de düğün konseptiniz ön planda olsun. Eğer ki kır düğünü yapmayı planlıyorsanız daha farklı düğün pastası modelleri seçebilirsiniz.

Düğününüz salon düğünü olacak ve daha kalabalık davetlilerin var ise farklı düğün pastaları kullanabilirsiniz. Aynı şekilde çiçekli, çikolatalı, kremalı gibi pastalar seçebilirsiniz. Salon düğünü yapacaklar içinde elbette pasta modellerini sizler için seçtik. Hatta pasta süslemeleri olarak da çok şık modeller yer alıyor.

 

2015 düğün pastası modelleri kendine özel tasarım harikası şekillerden oluşuyor. Düğünlerimizin nişanlarımızın olmazsa olmazları pastalar. Düğün pastası deyip geçmemek lazım çünkü günümüzde pastalara oldukça önem veriliyor. Eskiden düğünlerde gördüğümüz standart pastalar yerini harika görünümlü üzerinde oldukça emek harcanan pastalara bıraktı. 


2015 düğün pastası modelleri renkli şekillerden ve şeker hamurlarından oluşuyor.Şimdilerde ki en trend düğün pastaları düğün temasıyla uyumlu yani düğünün rengine organizasyon şekline düğünde en çok hangi renk hakimse ona uygun yapılıyor. Gelin adaylarımızda pastalarını gelin buketleriyle aynı tonlarda yapıyorlar. Yani artık bir düğün deyip geçmemek lazım detaylar çok fazla düğün pastası bile ayrı bir özen gerektiriyor.

2015 düğün pastası modelleri yüzlerce çeşit olarak sunulmaktadır. Birbirinden farklı ve göz kamaştırıcı modeller arasından seçim yapmak oldukça zor. Klasik düğün pastalarının yanında çok farklı tasarımların da karşımıza çıktığını görüyoruz. Birbirinden farklı konsepte sahip olan pastalar çiftlerin kararsız kalmalarına neden oluyor.  

Klasik bir düğün pastası istemiyorsanız düğün konseptinize uygun hikayesi olan bir düğün pastası yaptırabilirsiniz. Firmalarla anlaşıp kafanızdaki özel tasarım pastayı hayata geçirebilirsiniz. Bu sizin en özel gününüz ve bir daha geri gelmeyecek. Bu nedenle gönlünüzden geçen her şeyi yapmaya çalışmalısınız. Fark yaratmak istiyorsanız birbirinden farklı rengarenk pastalar arasından seçim yapabilirsiniz.